DEZINFEKCE OBUVI

Klenz = konec plísním, bakteriím a zápachu!

Nabízíme službu dezinfekce obuvi. Cena 30 Kč za pár bot.
Během 8 minut zlikvidujeme viry a bakterie pomocí nanotechnologie.

Lze použít i na další předměty, například na brýle, mobilní telefony a plyšové hračky.

 

  

KLENZ (nově Dezinfikátor ELFUR-K) – revoluční dezinfikátor se doporučuje používat při každé pedikúře. Po ošetření si klient obuje čistou a vydezinfikovanou obuv bez plísní a zápachu!

Při procesu se již nepoužívají žádné další čistící látky nebo voda. Jedná se o ,,suchý proces bez působení tepla“, který je zcela bezpečný pro lidský organismus. Po ukončení 8 minutového čistícího cyklu, se můžou věci okamžitě používat v plném rozsahu a navíc u nich nedochází k žádnému opotřebení.

Výhody revolučního dezinfikátoru KLENZ: pomáhá při řešení problému s nehtovou mykózou, odstraňuje nepříjemný zápach z bot. Další možnosti použití:  na veškeré kožené zboží, ponožky, textilní výrobky, hodinky, kosmetické pomůcky (hřebeny, štětce), dětské hračky, elektronická zařízení (mobilní telefony, dálkové ovladače) atd.

Po 8 minutách je předmět vydezinfikován, zbaven plísně a všech baktérii.

Princip nano technologie: Nano technologie je revoluční metoda dělení částic, která umožnila dělení částic stříbra na nano částice, které jsou 100 000 x menší než tloušťka vlasu. Používání stříbra jako antibakteriálního prvku je umocněno právě objevením nano technologie. Miniaturní nano částice jsou tak schopny využít svůj potenciál v boji s bakteriemi mnohem účinněji a efektivněji. Ozón sám o sobě má dezinfekční účinky a ničí v prostoru mikroorganismy. Je nezávadný, zdraví neškodný. S nano částicemi stříbra reaguje tak, že dokáže okamžitě rozložit buňky mikroorganismů. Laboratorní testy prokázaly až 98% zničení kultury Trichophyton rubrum, což je nejčastější dermatofyt způsobující tzv. plísňové onemocnění. Další testy prokázaly potlačení kultury Psedomonas aeruginosa (účinnost 99,7%) a Escherichia coli (99,8%). V boji se zápachem byl prokázán v tomto přístroji dezodorační účinek s účinností 92% na vzorku vysoce páchnoucího amoniaku.