Napsali o nás – Řečanský zpravodaj

Článek z Řečanského zpravodaje č. 3/2017 (celý zpravodaj zde, článek najdete na straně 16)

„PŘEDSTAVENÍ OSOBNOSTI OBCE: EVA VONDRÁČKOVÁ

Po dlouhé době vám představíme další osobnost naší obce, kterou je tentokrát Eva Vondráčková. Eva vyhrála dne 9.9. 2017 soutěž Beauty foot cup a stala se tak mistryní ČR v přístrojové pedikúře.

Jak její kariéra začala? Před 10 lety stála před rozhodnutím, zda jít studovat vysokou školu a moci zůstat ve školství anebo se začít věnovat něčemu úplně jinému. Sama chodila na přístrojovou pedikúru a velmi jí tento obor zajímal a lákal. Přihlásila se proto do rekvalifikačního kurzu a po dobu čtvrt roku jezdila každý víkend do Prahy. V listopadu 2007 úspěšně ukončila rekvalifikační kurz a začala podnikat při zaměstnání.

Začínala jako mobilní pedikérka a postupně se dostávala do podvědomí lidí, kteří tuto službu potřebovali a vlastně k některým jezdí od svého začátku až do dnes. Časem si otevřela studio v Řečanech nad Labem, a i nadále jezdila ke klientům domů, a také za nějaký čas do Domova pro seniory v Přelouči. V roce 2012 se Eva zúčastnila soutěže v pedikúře a obsadila 2. místo. Potom, co Evu oslovila Profipedikúra v Ostravě, začala jezdit a školit pedikúru i tam. Díky skvělým lidem, a zvláště díky výborné ženě Katce Vykydalové, se dostala na školení rovnátek na zarostlé nehty do Německa a Polska. Pro tuto firmu také školila v Praze a Ostravě. Posledního ledna 2015 Eva zakončila své působení ve školství a v květnu otevřela salon Top Pedikúra v Pardubicích. Také řečanské studio doznalo rekonstrukce.

Eva se nyní věnuje péči o diabetiky, zarostlé nehty, manikúru a přístrojovou pedikúru. V salonu v Pardubicích pracuje od ledna s kolegyní Monikou, obě se věnují jak pedikúře, tak i manikúře a pracují výhradně s veganskou, čistě přírodní kosmetikou Spa Ritual. Pracují i v tandemu, kdy v jeden čas udělají manikúru a pedikúru jedné osobě najednou.

V květnu letošního roku se Eva přihlásila do soutěže a 9.9. 2017 v rámci veletrhu World of Beauty Spa, kde proběhla soutěž Beauty foot cup – Mistrovství ČR v přístrojové pedikúře, obsadila 1. místo a získala tak titul absolutního vítěze a mistra ČR!

      

Eva na závěr říká: „Moje práce je i mým koníčkem, ráda vidím spokojené klienty, kterým mohu pomoci. Také musím říci, že o své nohy pečují nejen ženy, ale i muži, což je chvályhodné. Na své nohy nesmíme zapomínat a měli bychom jim věnovat dostatečnou péči, vždyť nás nosí celý život.“

Evě Vondráčkové přejeme hodně štěstí v její záslužné práci a mnoho úspěchů v dalších soutěžích.“

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *